Vesikalık Fotoğraf

Vesikalık Fotoğraf

Fotoğraf günümüzde her türlü amaç için kullanılsa da resmi alanlarda birtakım prosedürler gereği de farklı kriterlere dayanmaktadır. Özellikle biometrik fotoğraf resmi yerlerde kullanılacağından ötürü bir takım.…
Fotoğraf Baskı

Fotoğraf Baskısı

Boyut, kâğıt sayısı ve türüne göre değişmekte olan fotoğraf baskısı fiyatları çeşitli kampanya ve indirimleri ile bütçenize uygun hale gelmekte olup, her kesimden kişilerin kullandığı yaygın bir hizmet haline..
Ürün Fotoğraf Çekimi

Ürün Çekimi

Ürünlerinizi yüksek kaliteli görüntülerle sergilemek, aynı zamanda çok satış adedi ile hiç satış yapmamak arasındaki fark olabilir. Burada ürün çekimi için işi bizim gibi profesyonellere bırakmak yerinde bir karar olur.
Dış Mekan Çekimi

Dış Mekan Çekimi

Profesyonel olarak yapılan dış mekan çekimi faaliyetlerinde ilk önce; kastlar belirlenmektedir. Daha sonrasında deneme çekimleri için mekanlar ve kişiler belirlenir. Bunun yanı sıra dış mekanlarda kullanılacak olan..
Düğün Fotoğraf Çekimi

Düğün Fotoğraf Çekimi

Düğün fotoğraf çekimi de en özel olması gereken konulardan biridir. O günü ölümsüzleştirmek için yapılan çekimlerde hem gelin hem de damat kendini en iyi hissettiği yerde ve pozda durmalı, fotoğrafçı..
Organizasyon Çekimi

Organizasyon Çekimi

Organizasyon çekimi işlemi yukarıda sayılan unsurların etkisinde değerlendirilmelidir. Pek çok toplantı ya da faaliyet organizasyon olarak değerlendirilebilmektedir. Şirketlerin toplantıları, kongreler, düğünler..
Film Banyo

Film Banyo

Film banyo işlemi özelliklerine göre iki çeşittir. Birincisi siyah beyaz diğeri ise renkli film banyo işlemidir.  Siyah beyaz banyo işlemi gerekli ışık ortamı ve kimyasallar sağlandığında evinizde yapabileceğiniz..
Fotoğraf Çerçevesi

Fotoğraf Çerçevesi

Günümüzde artık pek çok fotoğrafçı çekip basarak sattığı fotoğraflardan ziyade fotoğraf üzerindeki süslemelerden ve fotoğraf çerçevesi üzerinden kazanç sağlamaktadır. Göz zevkinin yanında çerçeveler aynı zamanda.…
Negatif Tarama

Negatif Tarama

Negatif tarama sırasında filmlerde siyah beyaz fotoğraflar ters renk olarak çıkmaktadır. Bir diğer deyişle koyu renkler açık, açık renklerde koyu renk olarak çıkmaktadır. Renkli fotoğraflarda ise renkler..
Film Tarama

Film Tarama

Film tarama işlemi çekilmiş olan video ve fotoğraflarınızın baskıya uygun hale getirmek için çeşitli uygulama ve tarama işlemlerinden geçirilmesidir. Geçmişten günümüze kadar yaşanılmış tüm güzel anların..