Film Tarama

Uygulanmakta olan film tarama islemleri video ve fotoğraflarınızın daha kaliteli görünmeleri ve fotograflarda ya da videolardaki çözünürlük, görüntü gibi hataları yok etme islemleridir.

Digital Minilab Frontier 355 SCANNER
APS Film
Renkli(Color) Film (35mm)
Siyah/Beyaz(B/W) Film (35mm)
Dia Film (35mm)
120 mm Film

Fılm Scan / Fılm Tarama

Video ve Fotoğraflarınız İçin Film Tarama
Film tarama işlemi çekilmiş olan video ve fotoğraflarınızın baskıya uygun hale getirmek için çeşitli uygulama ve tarama işlemlerinden geçirilmesidir. Geçmişten günümüze kadar yaşanılmış tüm güzel anların hafızalarda kalıcı olmasını sağlamak amacı ile fotoğraf ve video uygulamaları ortaya çıkmıştır. Eskiye göre teknolojinin de gelişmesi ile birlikte fotoğraf çekimi oldukça yaygın ve kullanışlı hale gelmiştir. Sadece fotoğraf değil video çekebilmekte mümkün olmakla beraber telefon, kamera gibi teknolojik aletler ile istenilen her anda bu işlemleri gerçekleştirmek mümkündür.
Film Tarama İşlemi Nasıl Yapılır?
Teslim edilmiş olan fotoğraf veya videolarınız ilk olarak herhangi bir toz ya da çeşitli maddelerden temizlenir. Herhangi bir madde ya da ürün kullanılmadan temizleme işlemi uygulanır. Çeşitli boy gibi etkenleri uygulandıktan sonra diğer ürünler ile boyutları ayarlanır. Video ve fotoğraflar daha sonra tarayıcı adı verilen aletler ile taranmakta olup, hatalar ve sorunları tespit edilene ve sorunları çözene kadar tekrar tekrar taranma işlemi gerçekleştirilir. Taranma işlemi gerçekleştirilmiş olan video ya da fotoğraflar istenilen isim ya da numaralı ile isimlendirilerek size çeşitli yollar ile iletilmektedir. Taranan film ya da videoların istendiği taktirde baskı işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Kargo ya da elden de teslim edilme işlemi yapılan bu uygulama günümüzde sıkça kullanılmaktadır.
Film Tarama Aşamaları ve Fiyatları
Uygulanmakta olan film tarama işlemleri video ve fotoğraflarınızın daha kaliteli görünmeleri ve fotoğraflarda ya da videolardaki çözünürlük, görüntü gibi hataları yok etme işlemleridir. Özelliklerine, boyutlarına, kalitesi ve türüne göre değişen fiyatları olan bu uygulamaların detaylı bilgilerini öğrenebilmek için firmamızın web adresinden yararlanabilirsiniz. Günümüzde sıkça kullanılan bu uygulamalardan en uygun ve indirimli fiyatlarını öğrenme imkânı bulabilirsiniz. Negatif renk diye adlandırılan fotoğraflarda renkler siyah beyaz olarak gözükmektedir. Tarama işlemleri ile bu fotoğraflar renkli hale getirilip göze hitap eden ve kaliteli içerikler ile donatılan ürünler haline getirilmektedir. Bu ürünlerin taranma işlemleri boyutları küçük olmaları, renk seçimlerinin ayırt edilme işlemleri gibi çeşitli özellikler gerektirdiği için diğerlerine göre fiyatları biraz farklılık göstermektedir.