Hakkımızda

1989 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, Günümüz teknolojisindeki gelişimleri takip ederek modern cihazlar ve seçkin elemanları ile Spesifik işler sunmaktadır. Firmamız,  Alanımızdaki değişimlere duyarlı teknolojik gelişmelere açık bir anlayışla kalitemizden ve değerlerimizden ödün vermeksizin büyüyen bir şirket olma özelliğimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz. Konularında uzmanlık gerektiren hizmet ve ürünleri sizlere gönül rahatlığı içerisinde sunan ekibimiz sizlerin desteği ile daha ilerilere gitmeyi hedeflemekte ve var gücü ile çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet ve ürünlerimizi mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Saygılarımızla

Karakoy Fotografci

Misyonumuz

  • Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.
  • Müşterilerimiz ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.
  • Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.
  • Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.
  • Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.
  • Teknoloji sektöründe global gelişmelere katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Teknolojinin gelişim hızına paralel olarak birey ve kurumların yaşam kalitelerini artırma çalışmalarımızla doğru işler yaptığımıza her zaman yürekten inanıyoruz. Şirketimiz büyüdükçe, sorumluluklarımızın arttığını ve Teknoloji ile yakın temasta oluğumuzu hepimiz biliyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerle önce siz değerli müşterimize ve sizlerin aracılığı ile toplumumuza fayda sağlayan hizmet ve ürünleri verme ilkemizden taviz vermeden Branşında en başarılı ve en saygın şirketi olmak için işimizi büyütme hedefindeyiz.

Sizden Gelenler..

Acil lazım olan vesikalık fotoğraflarımı 10 dakikada çıkarttılar, İlginiz için teşekkürler.

Aykut Alcan
Aykut AlcanTurizmci

Yeni açtığım Kafe’min iç ve dış mekan fotoğraflarını çektiler. Gerçekten işinde profesyonel bir ekip.

Tunahan Ayaz
Tunahan Ayazİşletmeci

İnstagram Adresimize Baktınız mı..

Instagram did not return a 200.