Hakkımızda

1989 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, Günümüz teknolojisindeki gelişimleri takip ederek modern cihazlar ve seçkin elemanları ile Spesifik işler sunmaktadır. Firmamız,  Alanımızdaki değişimlere duyarlı teknolojik gelişmelere açık bir anlayışla kalitemizden ve değerlerimizden ödün vermeksizin büyüyen bir şirket olma özelliğimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz. Konularında uzmanlık gerektiren hizmet ve ürünleri sizlere gönül rahatlığı içerisinde sunan ekibimiz sizlerin desteği ile daha ilerilere gitmeyi hedeflemekte ve var gücü ile çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet ve ürünlerimizi mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Saygılarımızla

Karakoy Fotografci

Our company, which started its activities in 1989, offers specific works with modern devices and distinguished staff by following the developments in today’s technology. Our company aims to sustain our ability to be a growing company without compromising our quality and values, with an open approach to technological developments that are sensitive to changes in our field. Our team, which offers services and products that require expertise in their fields, with peace of mind, aims to go further with your support and continues to work with all its strength. We strongly recommend that you review our services and products.

Regards

Karakoy Fotografci

Misyonumuz / Our Mission

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.
Müşterilerimiz ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.
Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.
Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.
Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.
Teknoloji sektöründe global gelişmelere katkıda bulunmak.

Meet all the product and service expectations of our customers at world standards in line with the talent and capacity of our company.Increase the satisfaction of our customers and employees.
Realize our goals in harmony with the institutions and people we are in contact with, without harming the environment and nature.
Contribute to the world, country, and regional economy.
To be an entrepreneur constantly by taking important roles in the development of our current and new products and our operating regions.
To contribute to global developments in the technology sector.

Vizyonumuz / Vision

Teknolojinin gelişim hızına paralel olarak birey ve kurumların yaşam kalitelerini artırma çalışmalarımızla doğru işler yaptığımıza her zaman yürekten inanıyoruz. Şirketimiz büyüdükçe, sorumluluklarımızın arttığını ve Teknoloji ile yakın temasta oluğumuzu hepimiz biliyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerle önce siz değerli müşterimize ve sizlerin aracılığı ile toplumumuza fayda sağlayan hizmet ve ürünleri verme ilkemizden taviz vermeden Branşında en başarılı ve en saygın şirketi olmak için işimizi büyütme hedefindeyiz.

We always wholeheartedly believe that we are doing the right things with our efforts to increase the quality of life of individuals and institutions in parallel with the speed of development of technology. We all know that as our company grows, our responsibilities increase and we are in close contact with Technology. We aim to grow our business in order to be the most successful and most respected company in its branch, without compromising our principle of providing services and products that benefit our valued customers and our society through you, with the services we have provided.

Sizden Gelenler..

Acil lazım olan vesikalık fotoğraflarımı 10 dakikada çıkarttılar, İlginiz için teşekkürler.

Aykut Alcan
Aykut AlcanTurizmci

Yeni açtığım Kafe’min iç ve dış mekan fotoğraflarını çektiler. Gerçekten işinde profesyonel bir ekip.

Tunahan Ayaz
Tunahan Ayazİşletmeci

İnstagram Adresimize Baktınız mı..

Instagram has returned invalid data.